Професор Херсонського держуніверситету презентував нове наукове видання

професор, видання, ХДУ
17 листопада в коворкінг-залі Наукової бібліотеки Херсонського державного університету відбулася презентація книги «Фундаментальні фізичні та математичні константи: Задачі з розв’язаннями» професора, завідувача кафедри фізики та методики її викладання Сергія Кузьменкова.

Презентацію відвідали студенти та викладачі факультету комп’ютерних наук, фізики та математики. У ході заходу автор ознайомив присутніх з ідеєю книги та її специфікою. Історія посібника сформувалася більше, ніж 30 років тому, коли Сергій Кузьменков почав досліджувати питання фундаментальних констант.

Метою видання є формування уявлень про основи єдиної природничо-математичної картини світу, що базується на досягненнях сучасної математики, теоретичної та експериментальної фізики, астрофізики.

«Задачі, зібрані в цьому навчальному посібнику є надзвичайно важливою частиною однойменного спецкурсу, який вже більше 20 років викладається в нашому університеті. Адже одним з головних завдань під час підготовки вчителя фізики та астрономії є формування єдиної астрофізичної картини світу і це можливо зробити за допомогою цієї книги», – зазначив Сергій Кузьменков.

Видання стане корисним для викладачів та студентів фізико-математичних дисциплін. Декілька примірників Сергій Кузьменков подарував Науковій бібліотеці Херсонського державного університету для навчання подальших поколінь студентів.

Варто зазначити, що Сергій Кузьменков є першим в Україні і єдиним на Херсонщині професором з теорії та методики навчання астрономії. Завершивши Харківський національний університет ім.В.Н.Каразіна, він 12 років працював молодшим науковим співробітником астрономічної обсерваторії Харківського університету. Сергій Георгійович вже багато років працює викладачем у ХДУ. Основні напрями його досліджень – це дидактика астрономії, фундаментальні константи фізики та антропний принцип.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів