Студенти Херсонського держуніверситету отримали польські дипломи

студенти, ХДУ, польські дипломи
18 листопада до Херсонського державного університету завітали Генеральний Консул Республіки Польща в Одесі Катажина Солек та другий секретар Павло Недведєцький. У межах візиту поважні гості вручили студентам ХДУ дипломи європейського зразка.

Зустріч відбулася в межах робочого візиту пані Консула до Херсона. Поважних гостей зустріла проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір. Вона ознайомила пані Катажину та пана Павла з інфраструктурою освітнього закладу. Так, у ході екскурсії оглянули сучасний басейн, оновлене паркове містечко та меморіальний комплекс. Також гості відвідали медичний факультет і факультет комп’ютерних наук, фізики та математики, виставку творчих робіт кафедри образотворчого мистецтва і дизайну, актову залу, Наукову бібліотеку.

Після ознайомлення з освітнім закладом відбулася зустріч поважних гостей з ректором ХДУ Олександром Співаковським, деканом педагогічного факультету Любов’ю Петуховою, деканом факультету комп’ютерних наук, фізики та математики Тетяною Гончаренко та студентами цих факультетів. Також до зустрічі долучилася начальниця Управління освіти Херсонської міської ради Наталя Журженко.

На завершення зустрічі Генеральний Консул Республіки Польща в Одесі Катажина Солек, ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський, декани – Любов Петухова та Тетяна Гончаренко урочисто вручили дипломи здобувачам вищої освіти, що навчалися у Поморській Академії (Слупськ) за програмою «Подвійні дипломи».

Тож сьогодні 6 здобувачів вищої освіти педагогічного факультету спеціальності Початкова освіта, які навчалися за даною програмою 3 роки (з 2019 по 2021 рік), отримали польські дипломи. Також дипломи отримали 2 здобувачів вищої освіти спеціальності Інженерія програмного забезпечення факультету комп’ютерних наук, фізики та математики, які навчалися за даною програмою з 2018 по 2021 рік. Адже згідно спільних розроблених планів навчання у Поморській академії триває 4 роки.

Програми подвійних дипломів – це спільні освітні програми українських і закордонних університетів, що дають можливість українським студентам одночасно проходити навчання за інтегрованими навчальними програмами в двох навчальних закладах різних країн та отримати два дипломи українського та європейського університетів. Першу Угоду про реалізацію програми «Подвійний диплом» між ХДУ та Поморською Академією в Слупську було підписано у 2013 році. Педагогічний факультет був першим факультетом, який почав реалізовувати дану програму. Факультет комп’ютерних наук, фізики та математики реалізує програму «Подвійних дипломів» з 2017 року. Загалом за роки співпраці майже 100 студентів ХДУ отримали польські дипломи.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів