Херсонська облрада виділить додаткові кошти на медицину

Херсонщина, облрада, коміміся
Про це йшлося на засіданні комісії з питань охорони здоров’я, здорового способу життя та курортно-туристичної діяльності Херсонської обласної ради.

Передусім депутати підтримали внесення змін до рішення II сесії обласної ради VIII скликання від 22 грудня 2020 року № 40 «Про обласний бюджет Херсонської області на 2021 рік».

Зокрема, в частині сфери охорони здоров’я передбачаються додаткові асигнування в розмірі понад 11,7 млн грн, з яких:

- 4,9 млн грн на придбання рентген – діагностичного апарату КНП «Херсонська обласна інфекційна лікарня ім. Г.І. Горбачевського» Херсонської обласної ради;

- 350 тис. грн на придбання дизель-генератора (міні-електростанція) та блоку автоматики для безперебійного електропостачання, а також холодильного обладнання для зберігання вакцини КНП «Обласна база спеціального медичного постачання» Херсонської обласної ради;

- 481 тис. грн на встановлення кисневої станції КНП «Херсонський обласний госпіталь ветеранів війни» Херсонської обласної ради;
- 4,8 млн грн на енергоносії для закладів охорони здоров’я;

- 2 млн грн на заходи Програми протидії поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, у Херсонській області на 2021 рік.

Разом з цим, постійна комісія підтримала обласну програму розвитку та підтримки комунальних закладів охорони здоров’я Херсонської обласної ради на 2022 – 2024 роки, а також погодила змінені фінансові плани комунальних некомерційних підприємств на 2021 рік та фінплани КНП на 2022 рік.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів