Студенти Херсонського держуніверситету отримали подарунок на своє свято

студенти, свято, подарунок
Ректор Херсонського державного університету Олександр Співаковський побажав студентам зробити правильний вибір, бути успішними, амбітними, мотивованими і щоб у житті всі завжди могли поставити собі «Like»!

- Сьогодні без перебільшення фантастичне свято – Міжнародний день студента. Цей день святковий не тільки для тих, хто носить залікову книжку в кишені, а й тих, хто вже залишив стіни Аlma mater.

І я трохи по-доброму заздрю молоді. У них все попереду. Перед ними відкривається чимало перспектив.

Тож бажаю студентству всього світу зробити правильний вибір, бути успішними, амбітними, мотивованими. Тримайте долю в руках, не упустіть свого шансу: вчіться, дерзайте, втілюйте в життя свої найграндіозніші проєкти! І нехай радість неповторних студентських років залишиться з вами на все життя!

А подарунком для молоді Херсонського державного університету та для всіх херсонців став знак «Like» у парковому містечку. Щохвилини тільки користувачі Facebook генерують 4 мільйони лайків! Тож «Like» - це сучасний тренд!

Бажаю, щоб у житті всі завжди могли поставити собі «Like»! - закликав молодь Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон