У Херсонському університеті відбулося святкове засідання Вченої ради

ХДУ, Вчена рада, засыдання
До 104-ї річниці від дня заснування Херсонського державного університету відбулося урочисте засідання Вченої ради. Серед присутніх на засіданні – почесний гість, двічі ректор Поморської Академії у Слупську, професор Роман Дрозд, який є почесним професором ХДУ.

Святкове зібрання розпочали зі студентського гімну «Gaudeamus igitur» у виконанні хору студентів педагогічного факультету.

Надалі ректор ХДУ Олександр Співаковський з головою Вченої ради Володимиром Олексенком привітали ювілярів. А також Олександр Співаковський вручив атестат професора професору кафедри інформатики, програмної інженерії та економічної кібернетики, доценту Віталію Кобцю, атестат доцента доценту кафедри англійської філології та світової літератури ім.О.Мішукова Аеліті Лебедєвій та атестат доцента доценту кафедри економіки, менеджементу та адміністрування Катерині Синяковій.

Також Олександр Співаковський разом з першим проректором Сергієм Омельчуком в урочистій обстановці вручили дипломи докторам PHD. «Це вперше в історії університету, я, як ректор, підписую дипломи науковій еліті. І цим дійсно можна пишатися», – наголосив ректор.

Так, дипломи отримали Лідія Дрозд, яка виконала дисертацію освітньо-наукової програми Психологія спеціалізованій Вченій раді ХДУ та здобула ступінь доктора філософії; Альона Бальоха, яка виконала дисертацію в ХДУ відповідно до освітньо-наукової програми Професійна освіта в спеціалізованій Вченій раді ХДУ та здобула ступінь доктора філософії, галузь знань – освіта, педагогіка; Максим Полторацький, який виконав дисертацію в ХДУ відповідно до освітньо-наукової програми Інженерія програмного забезпечення в спеціалізованій Вченій раді ХДУ та здобув ступінь доктора філософії; Юлія Тарасіч, яка виконала дисертацію в ХДУ відповідно до освітньо-наукової програми Інженерія програмного забезпечення в спеціалізованій Вченій раді ХДУ та здобула ступінь доктора філософії.

Після урочистих моментів перейшли до порядку денного. Серед них – зміни до Статуту Херсонського державного університету. Про це доповів перший проректор Сергій Омельчук, який зупинився на основних моментах. Він зазначив, що над новою редакцією статуту ХДУ працювала робоча група у складі проректорів, деканів факультетів, керівники структурних підрозділів відділів і служб. Також проєкт статуту ХДУ-2021 пройшов громадські обговорення. Так, за словами першого проректора безпосередні зміни були внесені відповідно до нових законодавчих документів і нормативних актів Міністерства освіти і науки України.

Експертизу проєкт статуту ХДУ пройдено юридичним відділом.

Другим питанням затвердили Положення про уповноважену особу (осіб) ХДУ. Доповідачем виступив проректор з фінансово-господарської та науково-педагогічної роботи Максим Вінник.

По закінченні заходу відбулося засідання Конференції трудового колективу Херсонського державного університету під головуванням Юрія Бєляєва.

На порядку денному три питання: затвердження змін до Статуту ХДУ, внесення змін до складу Конференції трудового колективу у зв’язку з кадровими змінами, які відбулися в останній час, а також внесення змін до складу Вченої ради.

Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон