На Херсонщині відбулися Всеукраїнські змагання зі спортивної стрільби

змагання, стрільба, Хвостов
Цими вихідними на базі спортивно-стрілецького комплексу «Золотой Фазан» у селі Чорнянка відбулися Всеукраїнські спортивні змагання з компакт-спортінгу.

Серед учасників були й співробітники аграрного підприємства «Агропродукт, ЛТД» – заступник директора Валентин Чечетов та комерційний директор Станіслав Грагер. Вони продемонстрували свою спортивну майстерність та потрапили в ТОП-5 найкращих стрілків категорії «С».

До речі, підприємство вже не вперше бере участь у змаганнях подібного рівня. Як каже керівник «Агропродукт, ЛТД», депутат обласної ради Володимир Хвостов: здоровий та активний спосіб життя має бути в тренді.

Тож його компанія завжди за спорт для всіх, і не тільки надає спонсорську допомогу спортсменам, але й часто долучається до змагань у якості учасників. Взагалі цей вид спорту роблять ентузіасти власними силами. Вони люблять його і самостійно розвивають. Спорт живе і це прекрасно.


Анна ДМИТРІЄВНА
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон