У Херсонському держуніверситеті відкрили лабораторію для студентів-реабілітологів

ХДУ, лабораторія, студенти
Сьогодні, 15 листопада, у Херсонському державному університеті відбулося відкриття спеціалізованої аудиторії для проведення практичних занять спеціальності Фізична терапія, ерготерапія. Захід приурочили до 104-річчя від дня заснування освітнього закладу.

До урочистого заходу долучилися ректор ХДУ Олександр Співаковський, проректори, декани та студенти медичного факультету і запрошені гості – професор, доктор габ. Інституту історії та політології Поморської академії в Слупську Роман Дрозд.

«Наша філософія – й надалі вкладати кошти в розвиток інфраструктури університету. Аби наш освітній заклад був знаний серед молоді і до нас вступали абітурієнти. Ми один з небагатьох університетів, який не зупиняє навчання. Адже розуміємо: якісна освіта фейс ту фейс – понад усе. А якісна освіта – це викладачі, комфортні аудиторії, обладнання та змотивовані студенти», – прокоментував ректор.

Виділив власні кошти на покращення інфраструктури факультету Олександр Співаковський. Ще влітку він передав деканесі медичного факультету Наталії Шахман власні 27 тисяч гривень на оснащення навчально-дослідницької лабораторії з фізичної терапії та ерготерапії. Також з метою наповнення аудиторіїї спецобладнанням факультет залучав спонсорів та інвесторів. «Ми запрошували стейкхолдерів, випускників, які працюють і мають практичний досвід роботи, аби спільними зусиллями розбудовувати факультет», – відмітила в.о.завідувачки кафедри фізичної терапії та ерготерапії Оксана Лаврикова.

Наразі в цій аудиторії зроблено сучасний ремонт, придбане спеціальне обладнання, яке вкрай потрібне для навчання майбутніх медичних фахівців. Це тренажери, швецька стінка, профілактер Євмінова, лави, масажні столи. «Приміщення поділено на дві освітні компоненти – лікувально-фізична фізкультура і масажна частина. Саме тут здобувачі вищої освіти зможуть закріплювати отримані знання та набувати практичних навичок», – наголосила в.о.завідувачки кафедри фізичної терапії та ерготерапії Оксана Лаврикова та висловила вдячність ректору за підтримку.

Студенти медичного факультету зазначають, що відкриття аудиторії для реабілітологів – значний крок для факультету й Херсонського державного університету в цілому. Адже в цій аудиторії є все для того, аби в повному обсязі молодь могла проходити практику.


Пресцентр ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон