У Херсоні відбулась незвичайна виставка

Херсон, страшна, виставка
У минулу суботу, 13 листопада у Херсоні в Музеї Сучасного Мистецтва Херсон (МСМХ) Іім. Стаса Волязловського відбулася виставка оригінальної художниці Поліни Вербицької.

Київська художниця та дизайнер Поліна Вербицька відома тим, що працює у жанрі гіперреалізму, створюючи надреалістичні скульптури, барельєфи та прикраси, зображуючи частини людського тіла, а також портрети гіперреалізму та "страшилок".

Мисткиня створює оригінальні скульптури, ляльок та прикраси, які викликають виключно сильні, часом- неоднозначні емоції...Роботи Поліни знайшли різні відгуки у соціумі – від захоплення глибиною її бачення до різко негативного сприйняття та відторгнення. До її робіт можна ставитися по-різному, але у всіх випадках її роботи не залишають без вражень нікого.


Як каже сама художниця: «Мене називають страшною людиною. Думаю тому, що реалістичні образи моїх робіт знаходять відгук у підсвідомих асоціаціях, які раптом з'являючись, викликають сильні почуття та емоції».

Олена САВІНА
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів