Викладачів ХДУ навчають як обирати безпечні освітні сервіси

ХДУ, освіта. викладачі
Третій тиждень поспіль триває активне навчання науково-педагогічних працівників та співробітників факультетів щодо використання цифрових сервісів, що функціонують у Херсонському державному університеті.

За словами проректорки з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталії Кушнір, головний акцент таких зустрічей – для реалізації освітнього процесу мають використовуватися саме безпечні та захищені сервіси.

«Сьогодні викладач сам вирішує, який сервіс використовувати – ZOOM, Teams, Skype, Google Meet чи BigBlueButton. І тому наше першочергове завдання – навчити викладачів обирати більш безпечні сервіси та менш ресурсноємні. Також ми демонструємо переваги використання сервісів з підвищеним рівнем безпеки, таких як Ofice365, сервіс відеозв'язку BigBlueButton, що інтегрований в платфому дистанційного навчання KSUonline», – коментує Наталія Кушнір.

Також за словами проректорки, університет має намір поступово відмовитися від платформи ZOOM, а як альтернативу використовувати BigBlueButton чи Teams. Це пов’язано не лише з безпекою та ефективністю, а й зручністю для викладачів. Так, на платформі ZOOM запис заняття можна здійснювати лише у разі якщо заняття проводилося зі стаціонарного комп’ютера. А, наприклад, платформа Teams зберігає відео на хмарі, тому заняття можна проводити з телефону.

Також у ході зустрічей з представниками факультетів окреслюють переваги використання інших сервісів Ofice 365. Вони інтегровані з платформою дистанційного навчання KSUonline і новим сервісом ХДУ24.

Навчання проводять фахівці відділу забезпечення академічно-інформаційно-комунікаційної інфраструктури ХДУ. 11 листопада вже друга подібна зустріч з фахівцями вищезазначеного відділу пройшла на факультеті бізнесу і права та на факультеті культури і мистецтв.

Окрім викладачів та співробітників факультетів до зустрічей планують залучати старост груп та студактив.

Пресцентр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон