У Генічеській громаді відзначили депутата Херсонської облради

Генічеськ, депутат, громада
Сьогодні, 11 листопада на сесії Генічеської міської ради Почесною грамотою відзначили депутата Херсонської обласної ради Альберта Черепаху.

У відповідь Альберт Вікторович Черепаха зазначив:

- Щиро дякую Генічеському міському голові Олександру Тулупову, виконкому та депутатському корпусу міськради за вручення мені визначної нагороди – Почесної грамоти «За вагомий особистий внесок у становлення і розвиток Генічеської міської територіальної громади, плідну працю, спрямовану на вирішення актуальних питань соціально-економічного, культурного розвитку громади, високий професіоналізм та з нагоди відзначення професійного свята Дня працівника сільського господарства». Вона є свідченням високої оцінки моєї діяльності.
Хочу підкреслити, що згуртованість керівництва громади та депутатського корпусу у вирішенні різноманітних питань є надзвичайно важливою. Також хочу наголосити на тому, що цьогоріч ні у кого не залишилась поза увагою яскрава показова ситуація, коли управлінці та депутати Генічеської громади своїми категоричними рішеннями поклали кінець хаотичному і безконтрольному використанню державних земель. Я впевнений, що і надалі ми будемо наводити порядок у цьому напрямі. Землі повинні передаватися в оренду з дотриманням усіх законних процедур, щоб наповнювався бюджет громади, а не гаманці приватних осіб.
Те, що ми на правильному шляху, підтверджує оцінка людей, які не хочуть з цим миритися. Як показник, подекуди в інтернеті про мене розповсюджуються неправдиві чутки та провокативні новини. Однак це не зупинить нашої спільної боротьби за справедливість. Ми й надалі будемо робити все, щоб покращувати життя Генічеської громади й розвивати її сільськогосподарську, рекреаційну та інші галузі. Разом ми йдемо тільки вперед до реалізації всіх задумів і планів.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів