У Херсонському держуніверситеті впроваджують нові цифрові трансформації

ХДУ, цифрові технології
У Херсонському державному університеті відбулося засідання щодо питань розвитку цифрових трансформацій. Модератором заходу виступила проректорка з інноваційної, міжнародної, інвестиційної діяльності та науково-педагогічної роботи Наталія Кушнір.

На минулому засіданні ректорату проректорка Наталія Кушнір, яка безпосередньо опікується питанням розробки і впровадження нових цифрових трансформацій зазначила, що кожні два тижні в університеті заплановані навчання, нові та повторні зустрічі з керівним складом факультетів. А також з проректорами та деканами, де будуть розглядатися й проводитися аналіз прогресу в розвитку додатку «ХДУ24» та активність його застосування студентами й викладачами.

«Ми спланували роботу так, щоб кожні два тижні збиратися з керівним складом університету і демонструвати, які саме зміни відбулися в розробці сервісу «ХДУ24», який додався новий функціонал, над якими задачами на сьогодні працюють розробники. І, звичайно, оговорити подальші плани, аби відредагувати наш алгоритм дій», – коментує проректорка.

Адже саме на етапі запуску системи його успіх залежить від того, наскільки чітко й скоординовано спрацюють секретарі та диспетчери всіх факультетів. Тобто, без участі безпосередньо користувачів системи не можна рухатися далі в тестуванні наступного фунціоналу системи.

Так, щодо стану впровадження нового сервісу, вже відбулися перші навчання диспетчерів та співробітників факультету бізнесу і права, факультету української й іноземної філології та журналістики і факультету біології, географії та екології.

«Останні два тижні ми працювали на факультетах, збиралися з викладацьким та керівним складом факультету, демонстрували можливості в системі, намагалися спланувати навчання на факультетах і використання не тільки «ХДУ24», а й тих сервісів, які на сьогодні актуальні для викладачів кожного конкретного факультету», – розповіла Наталія Кушнір.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів