У Херсонському держуніверситеті навчатимуть безпеці дитячого харчування

ХДУ, дитяче харчування, безпека
Днями відбулося засідання робочої групи з реалізації сертифікатної програми підвищення кваліфікації «Організація харчування дітей в закладах освіти відповідно до принципів системи HACCP». Мета – забезпечення на регіональному рівні сучасного тренду щодо здорового харчування та здорового способу життя, удосконалення харчового раціону всіх учасників освітнього процесу в установах і закладах освіти Херсонщини.

До складу групи увійшли доцентка кафедри готельно-ресторанного та туристичного бізнесу, керівниця сертифікатної програми, співавторка навчального посібника «Стандартизація, сертифікація та управління якістю» Валентина Бурак; завідувачка кафедри біології людини та імунології, доцентка Олена Гасюк; завідувач науково-дослідної лабораторії молекулярної біології, доцент Сергій Бесчасний; начальниця Херсонського управляння Головного управління Держпродспоживслужби України в Херсонській області Марина Малахова; головна спеціалістка відділу державного контролю Управління безпечності харчових продуктів та ветеринарної медицини Головного управління Держпродспоживслужби України в Херсонській області Оксана Костюк.

У ході засідання присутні обговорили питання наповнення змістовних модулів, особливості лекційних та практичних занять. Окреслили спектр важливих напрямів, що необхідно розглянути, враховуючи запити фокусної групи даної програми.

Фахівці Держпродспоживслужби наголосили на важливості живого діалогу зі слухачами програми та необхідності пояснити матеріал, який допоможе під час проходження аудиту закладів харчування шкільних та дошкільних закладів освіти. Цільова аудиторія сертифікатної програми – керівники закладів освіти, працівники харчоблоків, батьківські комітети, постачальники продуктів харчування до закладів освіти.

І вже незабаром усі охочі долучитися до навчання за цією програмою можуть звертатися до Центру доуніверситетської підготовки і післядипломної освіти. Модулі сертифікатної програми будуть викладати науковці ХДУ та спеціалісти Держпродспоживслужби. Програма розрахована на три дні.

Зазначимо, що у вересні на базі Херсонського державного університету було підписано Меморандум про сприяння забезпеченню якісного, повноцінного та збалансованого харчування дітей у закладах освіти Херсонщини.

Тоді до освітнього закладу завітали представники місцевої влади, освіти та управління Держпродспоживслужби, які ознайомилися з презентацією сертифікатної програми та дали високу оцінку її розробникам.

Сертифікатна програма «Організація харчування дітей у закладах освіти відповідно до принципів системи HACCP» розроблена науковцями ХДУ та відповідає сучасному тренду щодо здорового харчування та способу життя.

Майданчиками для реалізації сертифікатної програми стануть професійна лабораторія молекулярної біології та сучасна лабораторія ресторанних технологій, що функціонують на території Херсонського державного університету.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів