На Херсонщині легендарний трактор переїхав до міського парку

херсон, памятник, монумент
На трасі М-17 Херсон - Керч демонтували монумент на честь перших механізаторів - легендарний трактор «Фордзон».

Під Херсоном переїхав пам'ятник. На трасі М-17 Херсон - Керч демонтували монумент па честь перших механізаторів - легендарний трактор "Фордзон". Його не здали на брухт, а перенесли до парку Слави у місті Олешки.

"Фордзон-Путиловец"

Там же опиниться і пам'ятний знак на честь земляків -ліквідаторів аварії на Чорнобильській АЕС. Відповідне рішення міськвиконкому з цього приводу вже ухвалили, тож парк Слави потроху перетворюється на меморіал, де є також пам'ятник афганцям тощо. Хоча наявність меморіалу сама по собі не означає, що цього для громади досить, каже перший заступник голови Олешківської міськради Тетяна Гасаненко.

"У селі Костогризовому, яке входить до складу нашої територіальної громади, демонтували монумент Леніну. Але місцеві жителі не хочуть, щоб п'єдестал залишався порожнім. Тож визначаються, кому там бути - Тарасу Шевченку, Івану Франку чи іншим визначним діячам вітчизняної культури. За результатами громадських слухань прийматимемо рішення", - додає Тетяна Гасаненко.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон