На Херсонщині відбулося музичне шоу

херсон, караоке, свято
Учасниками гри було запрошено стати учнів молодшої ланки Великокопанівської загальноосвітньої школи. Інформує Великокопанівська об'єднана територіальна громада.

Команди змагалися за найкраще виконання відомих пісень і впоралися з цим завданням абсолютно усі. Малеча з великим ентузіазмом співала хіти сучасності, танцювала та просто отримувала неймовірне задоволення від процесу. Адже спів - чудовий спосіб зняти напруження, покращити увагу, пам'ять, уяву, виплеснути негативні емоції та проявити себе. А робота у команді зміцнює відносини, згуртовує, а що найважливіше - підіймає настрій.

По закінченні заходу кожен з учасників отримав подарунковий сертифікат-запрошення на участь у репетиціях та концертній діяльності у складі творчих колективів Будинку культури та медалі "Зірка караоке". І можливо для когось із цих маленьких зірочок сьогоднішня гра - перша сходинка на шляху до великого творчого майбутнього.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів