Херсонщині потрібно готуватися до енергокризи

херсон, електроенергія, відключення
У деяких регіонах України місцева влада попередила співгромадян про можливе тривале знеструмлення.

Як повідомляє ubr.ua, про це заявила експерт із житлово-комунального господарства (ЖКГ) Крістіна Ненно під час прес-конференції у Києві: «По електроенергії вже є по Київській та Херсонській областях заявки старост з оголошеннями про віялові відключення від електроспоживання»

Причому, за її словами, йдеться не про відключення на годину-дві: «А є такі заявки, що за день – по 10 годин, для населення… Уже попереджають про те, що потрібно готуватися до серйозних віялових відключень», – додає експерт.

За словами співзасновника Фонду енергетичних стратегій Юрія Корольчука, віялові відключення можливі насамперед у сільських та малонаселених районах, «там, де менші політичні ризики»

Ситуацію з підготовкою до опалювального сезону Крістіна Ненно назвала «Нестабільною спочатку. Очікується, що батареї будуть менш гарячими… У великих містах – у нас не будуть гарячі батареї. Не буде у квартирах «Майями +25 градусів» – цього не варто очікувати».

Що таке віялове відключення електропостачання? Причини виникнення.

Віялове відключення – це тимчасове відключення енергокомпанією електропостачання споживачів.

Найчастіше віялові відключення відбуваються внаслідок аварій в існуючих електричних мережах, але також можуть виникати внаслідок перевищення електроспоживання над потужністю генерації.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон