"Наш край" підтримує земляків, які прославляють Херсонщину

наш край, Булюк, Гарбуз
Голова фракції політичної партії "Наш край" в Херсонській обласній раді Віталій Булюк розповів про зустріч з професійним гонщиком, відомим на всю Україну:

- Сьогодні познайомився із неординарним молодим чоловіком, професійним гонщиком, відомим на всю Україну і нашим земляком із Чорнобаївки Максимом Гарбузом.

Ще у червні в Одесі він отримав перемогу у першому етапі професійної української дрег-рейсинг серії. Одразу по тому ми домовилися про зустріч. Хотілося підтримати його, але довелося чекати довгі кілька місяці. Бо вже зовсім скоро в Запоріжжі на чергових перегонах Максим травмувався.

Нижче викладаю відео, яким він поділився. Скажу, цей хлопець має сталеві … характер. На такий ризик можна йти, коли справді без цього не можеш.


Ну й ще одне відео - його перемоги!!!


Грамоту від «Нашого краю» і презент вручали Максиму разом із друзями й колегами Сергій Рибалко і Олександр Александр Синенко. Всі ми водії зі стажем, а дехто й любить швидку їзду. Та після таких зустрічей хочеться сказати усім: бережіть себе на дорогах.

А Максиму Гарбузу бажаю надалі прославляти Херсонщину і наш край. А ми маємо підтримувати таких людей за можливості, - запевнив Віталій БУЛЮК.
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон