В Херсоні розширять міську набережну

херсон, набережна, розширення
5 листопада, відбулося пленарне засідання чергової сесії Херсонської міської ради. Одне з рішень, яке прийняли депутати, стосується розширення міської набережної на проспекті Ушакова.

Відповідно до прийнятого рішення, депутати направлять звернення на ім’я виконувача обов'язків голови державного підприємства “Адміністрація морських портів України” Олександра Городницького з проханням сприяти цій ініціативі, передавши земельну ділянку, що перебуває в оперативному управлінні підприємства, у власність Херсонської міської територіальної громади. “За” проголосувало 43 депутати.


“Набережна - улюблене місце відпочинку містян, проте вона має дуже незначну площу. ЇЇ показники є занизькими як для трьохсоттисячного міста, розташованого у мальовничому місці на березі Дніпра. Набережна слугуватиме візитівкою міста та приваблюватиме туристів”, - йдеться у тексті звернення.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон