На Херсонщині реалізують Програму Президента України "Зелена країна"

Херсонщина, Зелена, країна
Сьогодні, 6 листопада з ініціативи Херсонського обласного управління лісового та мисливського господарства на території Олешківського лісництва було висаджено 54 тисячі саджанців сосни кримської.


До заходу долучилися й депутати Херсонської обласної ради, які власним коштом закупили 25 тисяч саджанців, - повідов голова облради Олександр Самойленко:

- Олешківський ліс - найбільший рукотворний ліс у світі. Поруч знаходиться найбільша у Європі пустеля. Де ще у світі можна знайти аналоги того як поряд з пустелею буяє ліс?!

До слова, його висадили саме для того, щоб стримати розростання пустелі та припинити у регіоні смерчі та пилові бурі. Однак, останніми роками через масштабні вирубки та лісові пожежі територія лісового масиву значно зменшилась...

Тому вдячний усім, хто сьогодні долучився до висадки саджанців: і поліцейським, і рятувальникам, і працівникам лісництва, і просто небайдужим жителям, які присвятили свій вихідній корисній справі! Давайте разом берегти Херсонську природу!

Долучайтеся і ви до ініціатив з висадки дерев! Озеленюймо Україну разом!

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон