По Херсонщині котилася "бомба на колесах"

бомба, газ, торгували
Бізнесову нішу з продажу скрапленого газу намагаються на Херсонщині зайняти спритні ділки з тіньового ринку.

Після різкого подорожчання скрапленого газу його продаж за пільговими цінами на Херсонщині не проводять - адже в Україні більше не організовують аукціонів з реалізації оптових партій такого товару.

Натомість цю бізнесову нішу намагаються зайняти спритні ділки з тіньового ринку, котрі розвозять селами газ у автоцистернах. І заповнюють з них балони просто на вулицях, що не тільки незаконно, а й просто небезпечно: такі металеві ємності із кількома тоннами блакитного палива будь-якої миті можуть перетворитися на бомбу й вибухнути.

Зокрема, у Скадовському районі Херсонщини податківці "відловили" таку-от мандрівну цистерну, з якої газ збували населенню без відповідної ліцензії та касового апарату - просто за "чорну" готівку. Комерція йшла жваво, кишені торговців заповнювалися пачками купюр. Та... за все доводиться платити: після викриття порушникам порядку торгівлі ПММ світить чверть мільйона гривень штрафу, засвідчили у Головному управлінні ДПС у Херсонській області, АР Крим та Севастополі.


На знімках: з цієї автоцистерни торгували газом на розлив.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів