Херсонська веломайстриня отримує задоволення від роботи і спорту

Херсон, веломайстриня, Мусулевська
Херсонка Олена Мусулевська опановує нову для себе професію веломайстрині. Дівчина працює у майстерні другий місяць. "Я кайфую. Як би не кайфувала, то не займалася б цією роботою", - каже дівчина.

Відрегулювати гальма, налаштувати трансмісію або передачі, замінити колесо чи підкачати його – все це може зробити ця дівчина. Сама ж Олена нічого складного і важкого у своїй роботі не бачить.

"Для мене то не є проблема зняти колесо і все зробити. Брудних рук я не боюся. Для мене це в кайф", - говорить Олена.

Велосипедним спортом Олена займається третій рік. Свій велосипед дівчина до виїзду готувала завжди сама. Якщо в дорозі щось траплялося, то сама і ремонтувала. І з цього все почалося, розказує Олена.

"Я катаюся на велосипеді та почала сама ремонтувати собі велосипед. Десь там камеру треба замінити, почистити трансмісію. І так потихеньку вчилася. Деяким знайомим робила ремонт. У дитинстві любила у діда в гаражі перебирати усі деталі й інструменти. Напевно, це все з дитинства", - каже веломайстриня.

"Те, що це дівчина, в цьому дивного нічого немає. Вона більш прискіпливо ставиться до деталей і краще виконує якусь роботу. Дівчата завжди роблять краще. Я повністю довіряю", - говорить клієнт веломайстерні Сергій Крамаренко.


Працює Олена під керівництвом Олександра. Хлопець навчає її тонкощам роботи. Своєю ученицею задоволений та найголовніше, говорить Олександр, задоволені клієнти.

"Я їй розповідаю, іноді допомагаю, але основну роботу вона робить сама. Я, звісно, перевіряю усе. Вона - молодець", - говорить власник веломайстерні.

Роботу у веломайстерні Олена поєднує з тренерською діяльністю в спортивній школі. Дівчина навчає дітей та підлітків кульовій стрільбі.

"Мене то не лякає, що руки можуть бути брудні й манікюр пошкодиться. Я сама роблю собі манікюр. Руки завжди можна відмити. Я не вважаю, що для дівчини соромно така робота. Навпаки, показує, що вона сильна і впевнена у собі", - розказала Олена.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон