У Херсоні опалювальний сезон фактично не розпочався

тепло, опалювальний сезон, опалення
Попри задекларований з 1 листопада початок опалювального сезону в Херсоні фактично він досі так і не розпочався.

Десь тільки розпломбовують котельні, десь терміново ремонтують засувки, труби чи лічильники (влітку, либонь, часу не знаходили). Як наслідок, тепло тільки у 7 закладах охорони здоров'я з 35, у 18 школах громади з 72. З 74 дитячих садків у Херсонській територіальній громаді тепло у 26 - інші або закрилися, або ж "підтоплюють" електрикою, що загрожує захмарними рахунками за спалені кіловати. Понад сорок житлових багатоповерхівок обласного центру також або не завершили ремонти внутрішньобудинкової інфраструктури централізованого опалення, або з якихось причин не підписали акти про її готовність, доповнив заступник міського голови Володимир Пепель.

Але найгірше те, що міська ТЕЦ, яка має обігрівати чи не половину житлових масивів Херсона, досі не вирішила питання з постачанням блакитного палива. У Господарському суді підприємство програло компанії "Нафтогаз України" позов, і його зобов'язали сплатити 114 мільйонів гривень заборгованості за газ, спожитий ще в минулому опалювальному сезоні. А грошей на це, як завжди, немає, бо заборгували споживачі. Тож чи домовляться кредитор і постачальник послуги, та на яких саме умовах - досі не відомо.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів