Херсонську лікарню охоронятимуть військові

Херсон, лікарня, військові
Відвчора, 3 листопада, окрім забезпечення громадського порядку на території обласної інфекційної лікарні, гвардійці НГУ патрулюють територію міської лікарні ім. Карабелеша.


Таке рішення було прийнято командуванням військової частини на основі клопотання регіональної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.

"Шляхом несення служби у три зміни, цілодобово, гвардійці слідкуватимуть за дотриманням ізоляційно-обмежувальних заходів. До сьогоднішнього дня, лікарню охороняли бійці батальйону "Херсон"", - розповів заступник командира військової частини 3056 капітан Олег Ліщишин.

Нагадуємо, що у період з листопада 2020 року до моменту зниження кількості захворювання на COVID у Херсоні, нацгвардійці вже охороняли зазначену лікарню.


Всі військові наряди, які залучаються до патрулювання закладів охорони здоров'я, забезпечуються засобами індивідуального захисту та дезінфікуючими речовинами.

В/ч 3056 НГУ


© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон