На Херсонщині з прилавків магазинів вилучили понад 44 кг протермінованої продукції

херсон, товар, магазини
З метою протидії обігу фальсифікованих харчових продуктів протягом жовтня 2021 року спеціалістами Чаплинського управління Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області проведено обстеження 102 суб’єктів господарювання.

В результаті обстежень було вилучено з обігу 44,98 кг протермінованої продукції (5,88 кг молочної продукції та 39,10 кг м’ясної продукції) відповідно до статті 6 Закону України «Про вилучення з обігу, переробку, утилізацію, знищення або подальше використання неякісної та небезпечної продукції».

З відповідальними особами суб’єктів господарювання проведено роз’яснювальну роботу та наголошено на відповідальність, передбачену п. 7 ч.1 ст. 65 Закону України від 18.05.2017 № 2042-VIII «Про державний контроль за дотриманням законодавства про харчові продукти, корми, побічні продукти тваринного походження, ветеринарну медицину та благополуччя тварин».

А саме, невиконання передбачених законодавством обов’язків щодо відкликання або вилучення з обігу небезпечних харчових продуктів, а також обов’язку щодо повідомлення компетентного органу про небезпеку, яку вони становлять для споживачів – тягне за собою накладення штрафу на юридичних осіб у розмірі тридцяти п’яти мінімальних заробітних плат, на фізичних осіб – підприємців – у розмірі тридцяти мінімальних заробітних плат.

У випадку виявлення на прилавках магазинів неякісної продукції, або продукції у якої сплив термін придатності, звертайтеся до Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області за адресою: вул. Перекопська, 17, за тел. (0552) 32 – 17 – 37 або за адресою територіальних управлінь.

Головне управління Держпродспоживслужби в Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів