На Херсонщині готуються до зимового утримання автомобільних доріг

Херсонщина, дороги, утримання
Про це йшлося сьогодні, 1 листопада, під час селекторної наради, яка відбулася під головуванням очільника Херсонщини Геннадія Лагути.

За словами голови Херсонської ОДА Геннадія Лагути, організація належної підготовки доріг області до зимового періоду важливе завдання для облдержадміністрації. Тож всі сили і засоби повинні знаходитися в постійній готовності для оперативного реагування.


Як повідомив директор ДУ «Місцеві дороги Херсонщини» Андрій Золотька, на території області експлуатується 491 автодорога загального користування місцевого значення протяжністю 3571,6 км:

«Для виконання робіт із снігоочищення всієї мережі автодоріг області необхідно задіяти 224 одиниці снігоприбиральної техніки. Наразі заключено договір на проведення робіт із Херсонським облавтодором, у якого в наявності 117 одиниць необхідної техніки. Ми розуміємо, що такої кількості недостатньо, тож необхідно якнайскоріше забезпечити залучення снігоприбиральної техніки інших підприємств та організацій шляхом укладання відповідних договорів місцевими ТГ на проведення робіт в межах їх територій за кошти місцевих бюджетів».

Окрім того, з метою своєчасного реагування на можливі надзвичайні ситуації в осінньо-зимовий період ДУ «Місцеві дороги Херсонщини» запроваджено цілодобове чергування інженерно-технічного складу з 15 листопада.

За матеріалами Херсонської ОДА

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон