Науковці ХДУ долучилися до обговорення сучасних технологій з берегоукріплення та утворення пляжів

ХДУ, захід, адміністрація
Минулого тижня науковці Херсонського державного університету взяли участь у технічному семінарі з питань сучасних технологій гідротехнічного будівництва. Захід відбувся у залі засідань Херсонської обласної державної адміністрації.

Тема семінару безпосередньо пов'язана із берегозахистом морського узбережжя, що є важливим у розвитку нашого регіону. Науковці факультету біології, географії і екології вже не один рік ведуть активну роботу в напрямку дослідження умов розвитку берегової зони Чорного й Азовського морів, тому мають значний науковий доробок.

До обговорення долучилися представники територіальних громад Херсонщини, місцевої виконавчої влади, профільних підприємств, а також завідувач кафедри географії та екології Олексій Давидов та асистент цієї ж кафедри Сергій Сімченко.

Головний спікер заходу, організований Херсонською обласною державною адміністрацією у партнерстві з Американсько-Українською Діловою Радою (U.S.-Ukraine Business Council/USUBC) та її членом ТОВ «УНІПРОМ», був Мінк тер Хармсель (Mink ter Harmsel), менеджер компанії TenCate Geosynthetics.

Продукція компанії є альтернативою у «традиційному» берегозахисті, присутньому в регіоні, тому викликає інтерес та багато питань. Організатори відзначили, що в обговоренні нових технологій визначну роль відіграють науковці. Адже кожне втручання в екосистему (берегову систему) тягне за собою певні наслідки, тому мають проводитися дослідження у тісній співпраці з фахівцями.

Під час семінару налагоджено нові контакти задля плідної співпраці у напрямку розвитку Херсонщини як з вітчизняними, так і закордонними організаціями.

За матеріалами ХДУ
© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: i-atanasov@bigmir.net, контактиархівТеатр Куліша - Херсон