Херсонці наводять лад у парках і скверах

Херсон, парки, сквери
Про суботник на свіжому повітрі у Таврійському мікрорайоні Херсона розказав депутат міської ради Андрій Дмитрієв, який працює разом зі своїми виборцями:

- Хто, якщо не ми? Я вважаю, що цей вислів буде найдоречним для суботника, який відбувся вчора у Таврійському мікрорайоні, а саме у сквері «Каштан – сквер Єднання»!

Спільно із городянами та КП «Парки Херсона» було проведено обрізку дерев, прибрано територію скверу та висаджено нові дерева.

Хочу подякувати всім, хто взяв участь у цьому заході, адже тільки разом ми зможемо відродити наш рідний Херсон та зробити його містом, в якому хочеться жити!

А повноцінний сучасний парк із зонами відпочину, дитячими атракціонами, затишними зеленими алеями, територією для вигулу домашніх тварин – це мрія мабуть кожного мешканця Таврійського мікрорайону.

Саме таким в найближчому майбутньому має стати саме Ландшафтний парк Таврійський, де вчора спільно із мешканцями та КП «Парки Херсона» було висаджено нові дерева, - відзвітутав міський депутат Андрій ДМИТРІЄВ.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів