У Херсонському держуніверситеті обрали нового голову студентського парламенту

ХДУ, голова, студпарламент
У Херсонському державному університеті відбулася звітно-виборча студентська конференція. Молодь зібралася, аби заслухати звіт голови студпарламенту та обрати нового представника студентства.

На звітно-виборчу конференцію обрали 100 делегатів, зареєструвалося – 92.

Завітало й керівництво Херсонського державного університету – ректор, проректори та декани. За присутність представників адміністративної ланки на заході члени конференції проголосували окремо.

Ректор ХДУ Олександр Співаковський подякував молоді за запрошення. «Керівництво університету не втручається в справи студентського самоврядування. Ми розглядаємо себе як плече, яке можемо підставити. Вам будувати своє життя, країну, майбутнє. І саме студентський парламент, найвищий орган самоврядування, може зробити університет сильним та незалежним», – наголосив ректор та нагородив переможців Дня спорту.

На початку загальноуніверситетської конференції активна молодь обрала головуючого засідання, секретаря, президію та лічильну комісію.

На порядок денний було винесено 5 питань. Серед них – вибори нового голови студентського парламенту, ознайомлення з Декларацією корпоративної культури ХДУ, Положенням про врегулювання конфліктних ситуацій у XДУ, Порядком peагування на випадки булінгу (цькування), сексуальних домагань та дискримінації у ХДУ; обрання представників із числа студентів до складу вченої ради ХДУ та до складу контрольно-ревізійної комісії.

В.о.голови студпарламенту ХДУ Анна Майба прозвітувала про свою діяльність на посаді та зазначила, що буде всебічно підтримувати новообраного лідера.

Для участі у виборах голови студентського парламенту подали кандидатури дві особи – студентка факультету біології, географії і екології Анастасія Глущенко та студент факультету бізнесу і права Денис Пазинич.

Кандидати презентували присутнім свою передвиборчу програму та розповіли про те, якою бачать роботу студпарламенту.

Під час своїх доповідей молоді лідери окреслили напрямки роботи, що планують втілити у життя. Це і модернізація студентського самоврядування відповідно до державної молодіжної політики, стимулювання інтересу як до навчально-наукової, так і до громадської діяльності, підвищення ініціативності студентів; співпраця з установами, організаціями, громадськими об’єднаннями, що сприяють вирішенню проблем молоді та підтримують студентську діяльність; організація тренінгів з відомими успішними людьми, які можуть поділитися своїм досвідом; волонтерський рух та розважальні заходи.

Нового лідера обирали шляхом таємного голосування. За результатами головою студентського парламенту Херсонського державного університету став Денис Пазинич, який віднині представлятиме інтереси студентства.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів