Уряд забезпечить безперервність постачання газу та стабільність проходження опалювального сезону

Уряд, газ, сезон
Про це щойно повідомив Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль у ході другого засідання Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України, - повідомив з Конресу голова Херсонської облради Олександр Самойленко:

- В українських сховищах зберігається понад 18,5 млрд куб. газу, чого абсолютно достатньо для спокійного проходження опалювального сезону. З ініціативи Президента було вжито всіх необхідних заходів для стабілізації тарифів на комунальні послуги, що прописано в Меморандумі:

- газ для населення – 7,96 грн/куб від НАК «Нафтогаз України» та менше 8 грн/куб від інших газопостачальних компаній;
- газ для бюджетних установ – 13,6 грн/куб;
- електроенергія – 1,44 грн кВт-год за споживання до 250 кВт на місяць.


Окрім цього, Верховна Рада України додатково виділила 12 млрд грн на субсидії, а Уряд прийняв рішення про заборону відключення від газопостачання бюджетних організацій та приватних будинків.

Денис Шмигаль наголосив на тому, що Уряд повністю виконає всі взяті на себе зобов’язання Меморандуму і зробить все, аби люди відчували від влади турботу, безпеку і комфорт.

У Херсоні опалювальний сезон розпочнеться 1 листопада. Відповідне розпорядження вже підписав мер міста Ігор Колихаєв. Теплопостачальні підприємства на 100% готові до старту.

Для закладів соціальної сфери, опалення яких здійснюється від індивідуальних джерел, що мають договори про постачання природного газу, опалювальний сезон мав розпочатися з 25 жовтня. Але через різке зростання ціни на природний газ ряд газопостачальних компаній розірвали договори з бюджетними установами, тому наразі проходить процедура укладання договорів з ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз-Трейдинг».

На сьогодні вже 30% закладів соціальної сфери отримали природний газ, інші будуть підключені до системи на наступному тижні. Для забезпечення безперебійної роботи закладів в період опалювального сезону, Херсонська обласна рада виділила додатково 18,4 млн грн на оплату комунальних послуг.

У цей складний період енергетичної кризи в світі маємо працювати злагоджено!
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів