На Херсонщині аудитори виявили втрат для держави на понад 125 мільйонів гривень

Херсонщина, аудит, втрати
Протягом січня – вересня 2021 року фахівці Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області виявили порушень, що призвели до втрат матеріальних і фінансових ресурсів, на 125,7 млн грн.

Водночас, завдяки здійсненій роботі аудиторів забезпечено відшкодування фінансових порушень, що призвели до втрат, на суму 48,8 млн грн.

За результатами державних фінансових аудитів виявлено неефективних управлінських дій та ризикових операцій на суму 1473,3 млн грн, надано 47 пропозицій, взятих до виконання. Через упровадження об’єктами контролю пропозицій за результатами державних фінансових аудитів отримано додаткового результату (економічний ефект) на суму 68,5 млн грн.

Керівники місцевих органів влади і місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій за результатами проведених ревізій та аудитів прийняли 26 управлінських рішень.

До установ, де виявлено бюджетні правопорушення, застосовано чотири фінансові санкції. Зокрема, три – у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами та в одному випадку ‒ зменшення бюджетних призначень. Окрім того, дев’ять об’єктів попереджено про неналежне виконання бюджетного законодавства на суму понад 16,5 млн грн.

За недотримання законодавства 75 посадових осіб притягнуто до адміністративної відповідальності, 7 – до дисциплінарної та 2 осіб – до матеріальної відповідальності.

На розгляд правоохоронним органам передано 27 матеріалів заходів державного фінансового контролю, за результатами розгляду яких розпочато 10 досудових розслідувань.


Пресслужба Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів