В Херсонській області припинили здійснення митних формальностей на кордоні

херсон, митниця, кордон
З 21 листопада 2021 року припинено здійснення митних формальностей на КПВВ «Чонгар» та «Каланчак» митного поста «Крим».

Урядом прийнято рішення про скасування режиму вільної економічної зони "Крим" на тимчасово окупованій території України та встановлення особливостей економічних відносин на тимчасово окупованій території з урахуванням обмежень, викликаних окупацією (Закон України від 01.07.2021 №1618-ІХ).

Закон України від 01.07.2021 №1618-ІХ «Про визнання таким, що втратив чинність, Закону України "Про створення вільної економічної зони "Крим" та про особливості здійснення економічної діяльності на тимчасово окупованій території України" та внесення змін до деяких законодавчих актів України» набирає чинності з 21 листопада 2021 року.

Контроль в’їзду - виїзду з метою виявлення, запобігання переміщенню товарів на тимчасово окуповану територію та з такої території поза межами контрольних пунктів в’їзду - виїзду проводять уповноважені службові особи Державної прикордонної служби України.


Митниця в Херсонській області, Автономній Республіці Крим і м. Севастополі

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів