В Херсоні можна побачити красу світу через призму об'єктива

херсон, бібліотека, фотомистецтво
Ось так простою мовою фотограф Олександр Андрющенко розповідає своїм підопічним про нюанси створення високоякісних та гарних знімків за допомогою звичайної техніки. І хоча це базовий курс, його досить, аби створити свої перші світлини.

Творчі майстер-класи є безкоштовними, а проводяться вони у рамках інклюзивного креативного майданчику «Пізнай мене через творчість» реалізованого Херсонською обласною універсальною науковою бібліотекою імені Олеся Гончара.

Локацією для навчання обрали територію поблизу бібліотеки. Відсутність сонця, невеликий дощ та мряка – погода не дуже сприяла проведенню майстер-класу. Та за словами пана Олександра, саме в екстремальних умовах розкривається професіоналізм художника, тож показує учням, як виправити ситуацію.

Теорія теорією, але без практики опанувати фотомистецтво неможливо, наголошує Олександр Андрющенко. Саме тому пропонує всім учасникам випробувати свої знання на практиці.

Сюжет ТРК Херсон плюс
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів