На Херсонщині солепромисли продали за 45 млн

херсон, виробництво, аукціон
Нового власника отримає стратегічне держпідприємство Херсонщини — солезавод у селі Геройському. Інформує Голос України.

Підготовка до продажу тривала майже два роки і довгий час гальмувалася через проблеми з оцінкою майна — адже споруди і техніка були зношені настільки, що його балансова вартість дорівнювала нулю.


Та зрештою електронні торги на платформі «ProZorro» все ж відбулися, і з успіхом. В онлайн-аукціоні з продажу заводу взяли участь дев’ять бізнес-структур, що стало підтвердженням великого інтересу до цього збиткового непрацюючого підприємства. За стартової вартості у 6,1 мільйона гривень його продали фірмі з Миколаєва за 45 млн, себто більш ніж усемеро дорожче!

Утім, витрати для нового власника цим не вичерпаються. Після укладання «фінального» договору купівлі-продажу інвесторам доведеться чимало вкласти у модернізацію басейнів для вирощування природної солі, техніки для її подрібнення та фасування для продажу саме як харчової, а не технічної.

Зрештою, для вивезення готової продукції треба ще капітально ремонтувати вщент розбиту дорогу з віддаленого села Геройське до найближчого міста Гола Пристань.

Та шкірка варта вичинки: насичений корисними мікроелементами продукт з солепромислів Геройського цінувався з давніх-давен, і якщо їх відродити, на нього знову буде гарний попит.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів