У Херсонському держуніверситеті визначають рівень володіння державною мовою

Херсон, ХДУ, мова
Сьогодні, 25 жовтня, відбувся перший іспит у Центрі тестування на визначення рівня володіння державною мовою, який створено у Херсонському державному університеті, - повідомив ректор ХДУ Олександр Співаковський:

- У суспільстві є значний запит на проходження екзамену, бо він потрібен й тим, хто претендує на роботу в органах державної влади та місцевого самоврядування, й тим, хто вже працює в структурах, що виконують функції держави.

Ми максимально створили умови задля того, аби охочі мали змогу скласти іспит, підтвердити рівень володіння державною мовою та отримати відповідний сертифікат для виконання службових обов’язків. У нас є оснащена аудиторія на 14 робочих місць, фахові експерти-інструктори.

Обирайте ХДУ місцем проходження тестування на знання державної мови під час реєстрації на офіційному вебресурсі Національної комісії зі стандартів державної мови.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів