Коли у Херсоні розпочинається опалювальний сезон

Херсон, опалення, сезон
Принаймні, згідно розпорядження міського голови Херсона Ігоря Колихаєва, опалювальний період 2021 – 2022 років розпочинається з 1 листопада 2021 року. Про це йдеться у відповідному розпорядженні міського голови від 23 жовтня 2021 року:

- Міське комунальне підприємство “Херсонтеплоенерго”, акціонерне товариство “Херсонська ТЕЦ”, приватне підприємство “Херсонтеплогенерація”, дочірнє підприємство “Теплотехсервіс”товариства з обмеженою відповідальністю “Група компаній “Теплотехніка”, підприємств та організації, незалежно від форм власності та відомчого підпорядкування, що мають на балансі котельні та забезпечують житлові будинки та об’єкти соціальної сфери міста централізованим теплопостачанням мають розпочати опалювальний період 2021 – 2022 років з 1 листопада 2021 року.

З сьогоднішнього дня, 25 жовтня 2021 року опалювальний сезон мають розпочати заклади соціальної сфери, опалення яких здійснюється від індивідуальних джерел, що мають договори про постачання природного газу.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів