На Херсонщині пацієнтів лікарень нічим обігріти

паієнти, лікарня, обігрів
«За крок» від початку опалювального сезону найбільші медичні стаціонари Херсонщини досі позбавлені можливості купувати голубе паливо для підігріву гарячої води та підтримання нормальної температури в палатах і операційних.

Попередні його постачальники в обласній клінічній та дитячій клінічній лікарнях після стрімкого подорожчання енергоносія відмовилися від виконання своїх зобов’язань. Сподівалися на постачальника останньої надії – дочірню структуру НАК «Нафтогаз України», але й вона не поспішає брати участь у оголошених тендерах.

Комунальні заклади звернулися по допомогу до Херсонської обласної ради, але в органу місцевого самоврядування відсутні повноваження для впливу на трейдерів. Тому керівництво облради звернулося з черговим листом до уряду, Президента, НАК «Нафтогаз України» з проханням вжити заходів, аби пришвидшити укладання договорів.

У обласній клінічній лікарні Херсона спішно встановлюють електричні бойлери, аби хворі могли скористатися бодай гарячою водою для гігієнічних потреб. Та електричними камінами великі будівлі не нагріти – почнуться короткі замикання та аварії внаслідок перевантаження мереж. А переведення газових котелень у лікарнях на вугілля чи інші види твердого палива потребують часу та грошей. Часу ж якраз і немає: холоди наближаються.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів