Захист здоров'я громадян в умовах карантину в Херсонському районі

херсон, карантин, захист
На території Херсонщини із 15 жовтня 2021 року набрали чинності обмеження “червоного” рівня епідемічної небезпеки поширення СOVID-19.

Безпосередньо дотримання мешканцями Херсонського району правил карантину контролюють COVID-патрулі. Їх робота останнім часом посилена.

Ковід-патрулі, що працюють на території Херсонської міської територіальної громади, сформовані з представників Держпродспоживслужби та Нацполіції. Районні у місті Херсоні ради також виділяють працівників, які у складі ковід-патрулів навідуються до громадських закладів.


У Ювілейній сільській територіальній громаді до складу патруля, що працював 19 жовтня 2021 року, входило також п’ять посадових осіб виконавчого комітету відповідної ради. Під час рейду перевірено вісім об’єктів роздрібної торгівлі, що розташовані на територіях селищ Ювілейне та Дружне, складені 2 акти.

Основною метою діяльності карантинних патрулів, звичайно, залишається профілактично-роз’яснювальна робота.


Не ставтеся до заходів карантину легковажно і пам’ятайте: недотримання протиепідемічних правил ускладнює ситуацію з поширенням досить серйозної хвороби COVID-19.

Будьте пильними та обов’язково здоровими!

Херсонська РДА Херсонської області
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів