На Центральному ринку в Херсоні дотримуються всіх протиепідемічних заходів

херсон, ринок, карантин
Захисні маски, соціальна дистанція та наявність ковідних сертифікатів. З моменту переходу Херсонської області до «червоної зони» карантину, на території Центрального ринку мають поновити правила жорсткого карантину. Чи все йде за планом та чи є порушники серед продавців – дізнавалась знімальна група Херсон Плюс.

Заступниця директора підприємства «Центральний ринок» Валентина Байдеріна додає, для працівників систематично проводиться інформаційно-роз`яснювальна робота. Що дозволило спрацювати оперативно.

сюжет Херсон Плюс

Дійсно, захисні щитки та маски помічаємо на кожному місці торгівлі. На питання журналістів: чи зручно працювати в таких умовах? Продавці відповідають так.

А ось у закритому павільйоні умови роботи жорсткіші, і до всіх встановлених правил додається ще й систематичне вологе прибирання.

Що ж стосується щеплення, то за словами продавців більшість з них завершили процес вакцинації і вже на стадії отримання сертифікатів. Проте є й такі, що очікують виклик на пункт щеплення.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів