Пояснення щодо доцільності закриття кордону з ТОТ в Херсонській області

херсон, кордан, пост.
В Херсонській області на місці контрольного пункту в’їзду-виїзду (КПВВ) "Чаплинка", робота якого остаточно припинена 19 жовтня, буде стаціонарний пост прикордонників.

Офіс Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини звернувся до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України із запитом щодо доцільності закриття КПВВ "Чаплинка" на адміністративному кордоні з окупованим Кримом.

Про це під час брифінгу, проведеного IPC-Генічеськ, сказала Представник Уповноваженого з дотримання прав жителів Автономної Республіки Крим та міста Севастополя Ірина Верігіна, повідомляє Depo.Херсон.

За словами Ірини Верігіної, Уповноваженому Верховної Ради України з прав людини відомо про занепокоєння правозахисників щодо закриття КПВВ "Чаплинка". "Ми звернулися до Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій із проханням надати докладні пояснення щодо доцільності закриття КПВВ "Чаплинка". Також спілкувалися з Державною прикордонною службою. Прикордонники відповіли, що на місці КПВВ буде облаштований стаціонарний пост", - сказала Верігіна.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів