У Херсоні обговорили плани реконструкції центрального проспекту міста

Херсон, проспект, реконструкція
З цією метою вчора, 20 жовтня відбулася робоча зустріч міського голови Ігоря Колихаєва з представниками компанії EKSI Consulting за участю в.о. заступника міського голови Юрія Стельмашенка.

Під час зустрічі обговорювалася можливість залучення потенційних інвесторів до втілення різноманітних проєктів будівництва у Херсоні. Міський голова Ігор Колихаєв запропонував гостям кілька напрямків, які б могли їх зацікавити.


У ході зустрічі представники компанії EKSI Consulting вирішили розглянути у рамках співпраці реконструкцію проспекту Ушакова. Вони виявили зацікавленість щодо сприяння розробці, будівництву та фінансуванню цього проєкту.

Реконструкція проспекту Ушакова відбуватиметься «від фасаду до фасаду» з ремонтом дорожнього покриття, перенесенням комунікаційних мереж на зелені зони, облаштуванням велодоріжок, тротуарів, проведенням освітлення та відновлення зелених зон. У місті вже створена з цього питання робоча група.


«Ми будемо дуже раді, якщо ви зайдете в наше місто, створите тут нові робочі місця. Тому визначайтеся щодо співпраці та якнайшвидше розпочинайте роботу, щоб не було втрачено час - якщо ми хочемо разом зробити місто кращим, то зробімо!», – зауважив міський голова Ігор КОЛИХАЄВ.

Курувати цей напрямок робіт буде в.о. заступника міського голови Юрій Стельмашенко.


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів