На Херсонщині провірятимуть "зелені" сертифікати вакцинації

херсон, сертифікати6 поліція
З 15 жовтня поточного року Херсонщина перейшла до «червоної зони» епідемічної небезпеки. Наразі як обслуговування громадян, так і відвідування останніми торгівельно-розважальних центрів, закладів громадського харчування, промислової торгівлі та побутового обслуговування, спортзалів дозволяється лише за наявності «зеленого» COVID-сертифікату або негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигена коронавірусу SARS-CoV-2, якщо результатові не більше 72 години.

Звертаємо увагу, що поліцейські під час рейдів у складі COVID-патрулів перевіряють достовірність вищевказаних документів. Для цього на службові планшети співробітників поліції встановлено програмне забезпечення, завдяки якому можна швидко перевірити сертифікат з національної електронної системи охорони здоров’я та електронної системи «Дія» або сканувати паперовий його варіант.

Наразі в Україні встановлені непоодинокі випадки використання громадянами підроблених документів про здійснення вакцинації. В зв’язку з цим, поліція Херсонщини закликає громадян пам’ятати, що здоров’я всіх залежить від правосвідомості кожного та не користуватися послугами осіб, які реалізують підроблені сертифікати про вакцинацію та довідки про проходження тестування на COVID-19!

Натомість, якщо ви володієте інформацією про таких правопорушників, прохання повідомити про це на спецлінію поліції «102». Анонімність гарантується.

Поліція Херсонської області
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів