Ботанічний сад Херсонського університету поповнився деревами авокадо

ботанічний сад, дерева авокадо
16 жовтня з нагоди Всесвітнього Дня здорового харчування у Ботанічному саду Херсонського державного університету відбулася пласт-подія – «Неймовірні пригоди Авокадика». Організаторами заходу виступили Пласт Херсон Новацтво рій «Саламандрики». У ході акції ботанічний сад отримав у подарунок 4 авокадових дерева висотою більше 1,5м.

Мета акції – виховання здорової нації, як одного з ключових моментів виховної роботи в Пласті. Пластуни разом з батьками проростили кісточки диво-фрукту у невеличкі деревця-саджанці та домовилися про передачу в турботливі руки фахівців Ботанічного саду, аби ті допомогли їм перезимувати, прижитися і в подальшому принести плоди.

Зазначимо, що авокадо є джерелом безцінних вітамінів, а також доволі популярним продуктом серед прибічників здорового харчування. На Херсонщині вже вирощують деякі види теплолюбних корисних фруктів та ягід: хурму, гранат, інжир й навіть ківі.

На подію були запрошені пересічні херсонці, а також керівниця Центру екологічної інформації Херсонської обласної універсальної наукової бібліотеки ім. Олеся Гончара Юлія Тищенко, які стали свідками важливої події – передачі саджанців. Варто зазначити, що захід відбувся на свіжому повітрі з дотриманням усіх карантинних вимог.

Пресцентр ХДУ
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів