Херсонський міський голова працює з потенційними інвесторами

Херсон, інвестори, ОАЕ
Вчора, 18 жовтня міський голова Херсона Ігор Колихаєв зустрівся із потенцiйними інвесторами з Об’єднаних Арабських Емiратiв.

Так, Херсон відвідали шейх Ахмед Салем Саід Мохаммед Аль Судаін – представник Лiги Арабських держав по економiцi, Президент Арабського союзу iнвестицiй та розвитку нерухомостi Об’єднаних Арабських Емiратiв, Башар Сабха – iнвестор та помiчник президента Арабського союзу iнвестицiй та розвитку нерухомостi, президент контрактноi компанii «Al Wathba» в ОАЕ та президент компанii «Samha Real Estate Development» в Аламi, Айман Аль-Найджар – iнвестор, Вiце-президент Арабського союзу з iнвестицiй та розвитку нерухомостi, Голова Ради директорiв ТОВ “Лiдер Дiяльнiсть” у Туреччинi.

Участь у зустрічі також взяли в.о.заступника міського голови Роман Головня, директорка департаменту економіки та інвестицій міської ради Ірина Ніколаєва та депутат міської ради Ілля Карамаліков.

Темою зустрічі стало обговорення капіталовкладень арабської сторони в економіку регіону та Херсона зокрема. “У 1982 році Херсон займав топові позиції за всіма економічними показниками – суднобудування, нафтопереробка, легка промисловість – ці та інші галузі “працювали” на місто і для міста. Сьогодні ми зацікавлені у тому, аби повернути Херсон на той рівень, розкрити його потенціал”, – розпочав Ігор Колихаєв. За його словами, інвестиції – один із найкращих способів це зробити.

Тому сторони обговорили кілька проєктів, які є інвестиційно привабливими для ОАЕ – серед них і відновлення роботи Нафтопереробного заводу у Херсоні. “Ми на 100% готові до співпраці з інвесторами та партнерами, які дадуть можливість регіону розвиватися, адже ми маємо людей, які готові працювати”, – підкреслив Ігор Колихаєв.

Зі свого боку, шейх Ахмед Салем Саід Мохаммед Аль Судаін висловив сподівання, що співпраця сторін стане плідною, а початок їй покладе підписання Меморандуму у майбутньому.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів