Що в Херсоні під час карантину трапилося з маршрутками

херсон, маршрутки, карантин
У Херсоні на зупинках громадського транспорту з самого ранку зібралися величезні натовпи городян. Сотні людей стояли з 7 ранку в надії дочекатися маршрутку і виїхати на роботу, але марно.

Маршрутники просто не вийшли на роботу, мотивуючи свої дії подорожчанням газу і штрафами за переповнені автобуси від поліції.

Фото яке опубліковане на сайті МОСТ, зроблено вчора о 7:20 на кінцевій 9 тролейбуса на Шуменському. Але схожа ситуація спостерігається, судячи з повідомлень в соцмережах, на багатьох зупинках.

Радник мера Юрій Стельмашенко каже, що в умовах "червоної зони" маршрутки працюють в ущерб, ще й на тлі зростання ціни на автомобільний газ. Місцева влада намагається вивести на маршрути додатковий комунальний транспорт і тролейбуси. "Розглядаємо механізм компенсації для перевізників в період карантину", - додав Стельмашенко.

Відзначимо, що згідно з правилами червоної зони перевезення пасажирів повинно здійснюватися тільки на сидячих місцях і за умови дотримання всіх протиепідемічних заходів.

P.S. Про шляхи вирішення проблеми з маршрутками під час карантину - читайте на "Херсонцях" завтра!
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів