Херсонська облрада провела позачергову сессію

Херсонщина, облрада, сессія
В обласній раді відбулась VІІІ позачергова сесія, скликана у зв’язку з гострою ситуацією, що склалася з початком опалювального сезону по комунальних закладах і установах.

За результатами проведеного аналізу затверджених на 2021 рік видатків на утримання комунальних закладів, що фінансуються з обласного бюджету, депутати прийняли рішення збільшити фінансовий ресурс на 18,4 млн грн на проведення оплати комунальних послуг за рахунок перерозподілу бюджетних асигнувань в межах головних розпорядників коштів.

Таким чином, на оплату енергоносіїв передбачено:

11 млн грн – для закладів освіти;
4,1 млн грн – для закладів охорони здоров’я;
1,5 млн грн – для закладів культури;
1,4 млн грн – для закладів соціального захисту;
0,4 млн грн – для соціальних служб.

Окрім цього, здійснено перерозподіл видатків на суму 2,8 млн грн, з яких:

близько 1 млн грн на виплату стипендій у рамках реалізації програми щодо запровадження обласних стипендій на 2020 – 2023 роки;
537,5 тис. грн на функціонування КЗ «Степанівський психоневрологічний будинок-інтернат (для чоловіків)» Херсонської обласної ради;
300 тис. грн – перерозподіл по закладах культури;
900 тис. грн – на продовження будівництва котельні в КЗ «Навчально-виховний комплекс «Школа гуманітарної праці» Херсонської обласної ради;
0,1 млн грн – інші видатки.

Разом з цим, депутати прийняли в обласний бюджет трансферт з державного у сумі 24,6 млн грн на забезпечення централізованою подачею кисню ліжкового фонду закладів охорони здоров’я та додаткові 47 тис. грн на технічне переоснащення радіологічного відділення №2 КНП «Херсонський обласний онкологічний диспансер» Херсонської обласної ради в рамках Надзвичайної кредитної програми з відновлення України.

Також обласний бюджет прийняв 980 тис. грн з місцевих бюджетів:

260 тис. грн – на ремонт доріг;
71 тис. грн – на реалізацію обласної програми «Розвиток людського капіталу Херсонської області» на 2017-2024 роки;
540 тис. грн – на підтримку закладів охорони здоров’я;
109 тис. грн – на функціонування КЗ «Степанівський психоневрологічний будинок-інтернат (для чоловіків)» Херсонської обласної ради.

Відповідні зміни внесено до рішення ІІ сесії обласної ради VІІІ скликання від 22 грудня 2020 року № 40 «Про обласний бюджет Херсонської області на 2021 рік».


© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів