Херсонку з численними переломами тазових кісток залишили на лавочці біля лікарні

херсон, травми, швидка
З сезонних заробітків привезли калікою 51-річну жительку Херсона. Відправившись на Миколаївщину попрацювати в полі, вона потрапила під тракторний причіп, і отримала важку травму.

Однак інші працівники чомусь не викликали для неї «швидку допомогу» на місце нещасного випадку, а повезли її не в найближчий стаціонар, а в Херсон, на звичайній маршрутці.

Жінку вивантажили прямо біля входу в клінічну лікарню імені Тропіних, поруч зі сквериком, залишивши при ній одного супроводжуючого, і поїхали. Лише тоді цей супроводжуючий подзвонив на 103. «Швидка допомога» довезла її до міського травмпункту. Але це лише початок історії.

- Рентген показав, що у жінки - множинні переломи тазових кісток. Була потрібна госпіталізація, проте херсонське травматологічне відділення перепрофільовано під прийом інфікованих коронавірусом. Тому пацієнтку довелося на тій же «швидкій» везти в обласну клінічну лікарню, - розповів заступник медичного директора «Тропінки» Євген Миронов.

Характер травм такий, що на ліжку їй доведеться провести щонайменше місяць. І це в кращому випадку: в гіршому її чекає інвалідність.

Причому невідомо, чи отримає нещасна хоч якусь компенсацію від наймача за травму на робочому місці - адже ніяких трудових договорів вона не підписувала.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
За матеріалами сайту kherson.net.ua
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів