В лікарнях Херсона близько 90% ковідних пацієнтів - нещеплені

вакцинація, лікарня, нещеплені
За вихідні у Херсоні підтвердили 700 випадків коронавірусної хвороби – про це повідомила начальниця управління охорони здоров’я міськради Світлана Межерицька, повідомляє пресслужба Херсонської міської ради.

“Кожного дня ми маємо мінімум 270-290 позитивних випадків. Лікарні перенавантажені – у нас сьогодні 605 ковідних ліжок, вони майже на 90% завантажені ковідними хворими”, – зазначає Світлана Межерицька.

Для того, аби розірвати ланцюг стрімкого поширення захворювання, канікули у херсонських школах перенесли – вони триватимуть із 18 по 24 жовтня.

“Сподіваємося, це дасть нам можливість знизити відсоток захворюваності у місті”, – говорить начальниця управління охорони здоров’я.

Окрім того, існує і проблема із недостачею кисню – проблема ця, за словами начальниці управління охорони здоров’я, характерна наразі для усієї України.

“Постачальники кисню пояснюють це тим, що коронавірусна хвороба у цю хвилю протікає у пацієнтів дуже важко, тому зросла потреба у кисні. Поставки його до херсонських лікарень ми чекаємо з дня на день”, – підкреслює Світлана Межерицька.

В управлінні охорони здоров’я наголошують – близько 90% ковідних пацієнтів, що знаходяться в лікарнях – нещеплені.

Ми закликаємо херсонців вакцинуватися – наразі це єдиний спосіб уберегти себе від тяжкого перебігу хвороби.

Для отримання додаткової та більш детальної інформації щодо вакцинації звертайтеся за телефонами пунктів щеплень на базі лікарень міста:

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів