На Херсонщині вводять нові правила пасажирських перевезень на час карантину

Херсонщина, карантин, перевезення
Щоб запобігти поширенню коронавірусу, зберегти життя та здоров’я людей, під час пасажирських перевезень на Херсонщинівстановлено нові правила.- міжрегіональні перевезення можливі лише за умови, що і водії, і пасажири мають COVID-сертифікат АБО результат негативного ПЛР-тестування.

Йдеться про автомобільний транспорт на автобусних маршрутах, авіаційний та залізничний транспорт міжобласного сполучення. Відповідне рішення ухвалив уряд на позачерговому засідання Кабінету Міністрів України, 11 жовтня, внести зміни до постанови №1236.

Тож, з 21 жовтня міжрегіональні перевезення пасажирів в Україні будуть дозволені за умови наявності у всіх водіїв, екіпажу авіатранспорту та пасажирів одного з цих документів:

- документа, що підтверджує отримання повного курсу вакцинації або документа, що підтверджує отримання однієї дози дводозної вакцини для регіонів “жовтого” рівня епідемічної небезпеки;

- негативного результату тестування на COVID-19 методом ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену коронавірусу SARS-CoV-2;

- міжнародного, внутрішнього сертифіката або іноземного сертифіката, що підтверджує вакцинацію від COVID-19 однією дозою однодозної вакцини чи двома дозами дводозної вакцини, дозволених ВООЗ для використання в надзвичайних ситуаціях, негативний результат тестування методом полімеразної ланцюгової реакції або одужання особи від зазначеної хвороби, чинність якого підтверджена за допомогою Єдиного державного вебпорталу електронних послуг, зокрема з використанням мобільного додатка Порталу Дія (Дія).

Звертаємо увагу, що нові правила стосуються як регулярних, так і нерегулярних перевезень пасажирів. Зокрема відповідні правила не будуть застосовуватись до міських та внутрішньообласних перевезень. Перевізник несе повну відповідальність за наявність у всіх водіїв, членів екіпажу літака та пасажирів зазначених документів.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів