Які послуги херсонці можуть отримати онлайн, не виходячи з дому

херсон, послуги, експерти
За останні кількам років в Україні чимало сфер перейшли в онлайн. У нас з'явився єдиний електронний портал державних послуг, підписати документи можна з телефона, і взагалі чиновники обіцяють, що скоро вся комунікація громадян із державними структурами має перейти в інтернет-простір.

Кіноклуб Docudays UA запрошує на онлайн-перегляд документального фільму "Ти, *, рота закрий" та дискусію, на ній запрошені експерти розкажуть, які послуги або документи херсонці вже зараз можуть отримати онлайн, не виходячи з дому.

Експерти:
  • Павло Кулик, заступник голови Херсонської обласної державної адміністрації.
  • Катерина Гурковська, головний спеціаліст відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Херсонській області Управління державної реєстрації Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Одеса).

Перегляд фільму та дискусія проходитиме на платформі ZOOM за посиланням: https://us06web.zoom.us/j/98006868405

Щоб не загубити цю подію, реєструйтеся за посиланням: https://forms.gle/6bapvvZ36za3fKWU6

І вам надішлють нагадування.

Захід організовано Кіноклубом Docudays UA при Благодійній організації "Фонд милосердя та здоров'я" в партнерстві з "Мережею DOCU/CLUB за реформи" за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів