На території Херсонської області у відділеннях "Укрпошти" працюють пункти вакцинації

херсон, вакцинація, укрпошта
У зоні ризику важкого перебігу та високого рівня смертності від COVID-19 – люди літнього віку та люди з хронічними захворюваннями. Тому з метою активізації вакцинації від COVID-19 серед літніх людей і відкрили пункти вакцинації у відділеннях Укрпошти.

Наразі понад 3 млн літніх українців отримують пенсію у відділеннях Укрпошти.

Тож на Херсонщині мобільні бригади приступили до роботи у 18-ти відділеннях населених пунктів Херсонської області, серед яких: Генічеськ, Нова Каховка, Таврійське, Новоолексіївка, Чкалове, Берислав, Гола Пристань, Олешки, Асканія Нова, Білозерка, Херсон.

Про можливість вакцинуватися в поштових відділеннях пенсіонерів інформують їх сімейні лікарі.

Вакцинуватися в них можуть всі охочі – для цього потрібно просто зайти у відділення Укрпошти, де проводить щеплення мобільна бригада, і без попереднього запису чи реєстрації отримати щеплення. Із собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код.

В наявності вакцини CoronaVac, AstraZeneca, Comirnaty від Pfizer.

Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу! Будьте відповідальними та здоровими. Потурбуйтесь про більш вразливих людей похилого віку.

Згідно офіційних даних МОЗ України майже 13,5 тис. людей щепились у нових пунктах, які знаходяться у відділеннях Укрпошти в усіх регіонах країни.

Нагадаємо, що з 7 жовтня у співпраці з Міністерством охорони здоров’я України у відділеннях Укрпошти запрацювали перші тимчасові пункти вакцинації. Лише за два дні, з 7-9 жовтня в пунктах щеплень від COVID-19 у відділені Укрпошти вакцинували 13 472 людей. Серед яких було щеплено пенсіонерів6 першу дозу отримали 8 832, другу дозу – 4 265.

Більше інформації про вакцинацію проти COVID-19 на vaccination.covid19.gov.ua.

Прес-служба Херсонської облради
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів