Поліція на Херсонщині розпочала кримінальне провадження щодо перешкоджання здійсненню виборчого права

Вибори, Козир ЦВК
Сьогодні, 8 жовтня на своєму засіданні Центральна виборча комісія скасувала реєстрацію кандидата у народні депутати по округу №184 Сергія Козиря.

Сьогодні ж поліція у Херсонській області розпочала кримінальне провадження щодо перешкоджання здійсненню виборчого права на проміжних виборах народного депутатана окрузі №184 відносно голови ОДА Сергія В'ячеславович Козиря за фактом реєстрації кандидата у народні депутати кочегара Ізмайлівської ЗОШ Сергія Анатолійовича Козиря, який був ймовірним «двійником» попереднього кандидата.

Про знятого з виборів кандидата відомо, що він працює кочегаром в Ізмайлівській ЗОШ Кіровоградської області, народився 8 жовтня 1982 року, проживає в селі Ізмайлівка Олександрійського району Кіровоградської області, має загальну середню освіту, безпартійний, самовисування.

Раніше ЦВК зареєструвала цього кандидата 1 жовтня, ніякої активності на виборчому окрузі №184 Сергій Анатолійович Козир не здійснював...

За матеріалами ОПОРА

P.S. Стосовно інших кандидатів, які є ймовірними «двійниками» кандидата у народні депутати по округу №184 заступника голови Херсонської облради Геннадія Миколайовича Лагути рішення у ЦВК ще не прийняли. Нагадаємо, що кандидати до 18 жовтня можуть звернутись до Центральної виборчої комісії з заявою про відмову від балотування.
© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів